Ogrodzenia Zawiercie

Ogrodzenia Zawiercie

Naszym Klientom zapewniamy pełen zakres usług związanych z doborem materiałów, przygotowaniem fundamentów, jak i montażem ogrodzenia i automatyki do bram. Nasze realizacje są solidne i wyjątkowe, ponieważ pragniemy, aby ogrodzenie stało się wizytówką Państwa domu. Nasza firma realizuje zlecenia na terenie miasta Zawiercie.

  • Ogrodzenia Zawiercie- sprzedaż i montaż ogrodzeń, ogrodzenia metalowe, wykonawstwo ogrodzeń, producent ogrodzeń, bramy przesuwne i wjazdowe, ogrodzenia bramy z siatki, Zawiercie, śląskie<
  • Nowoczesne i niedrogie ogrodzenia wykonujemy głównie w Zawierciu i okolicy

Ogrodzenia aluminiowe

Wykonujemy niepowtarzalne ogrodzenia aluminiowe. Proponujemy Państwu płoty aluminiowe, bramy wjazdowe i furtki, jak i balustrady balkonowe i na tarasy. Instalacje aluminiowe charakteryzuje lekkość i nierdzewność, a jednocześnie trwałość. Jeśli szukają Państwo nowoczesnego, idealnie komponującego się z otoczeniem ogrodzenia, zapraszamy do kontaktu. Ogrodzenie można wykonać według indywidualnego projektu. Gwarantujemy pełną pomoc w zakresie znalezienia optymalnych rozwiązań technicznych.

Ogrodzenia metalowe

Realizujemy zlecenia na różnego rodzaju przęsła oraz kute ogrodzenia metalowe. Ogrodzenia metalowe charakteryzuje nie tylko nowoczesność i funkcjonalność, ale i możliwość nadania im indywidualnego charakteru. Dbamy o najwyższą jakość i trwałość wykonanych realizacji, dlatego ogrodzenia metalowe poddajemy ocynkowaniu oraz pokryciu farbą antykorozyjną i preparatem do metalu. Wykonujemy szeroką gamę wzorów metalowych ogrodzeń kutych, jednak przyjmujemy także zlecenia w oparciu o projekt indywidualny.

Ogrodzenia panelowe

Proponujemy szeroki wybór paneli ogrodzeniowych 2D i 3D. Są one wykonane ze stali i pokryte powłokami cynku oraz farby proszkowej, co gwarantuje najwyższą jakość oraz odporność na czynniki atmosferyczne i korozję. Ogrodzenia panelowe cechuje trwałość i szeroki zakres zastosowań, m.in. wokół działek budowlanych lub przy obiektach sportowych. Ogrodzenia panelowe 2D rewelacyjnie wkomponowują się w krajobraz dzięki solidnym, choć dyskretnym prętom, jak i oferowanej gamie kolorystycznej. Ogrodzenia 3D charakteryzują się szczególnie wysokim poziomem gwarantowanego bezpieczeństwa, a także dużą swobodą personalizacji projektu na potrzeby klienta.

Podmurówka systemowa

Główne atuty wykorzystania podmurówek systemowych w budowie ogrodzenia to łatwość montażu, ale też znaczne ograniczenie kosztów dzięki eliminacji szeregu prac związanych z przygotowaniem szalunków. Oferujemy bogatą gamę rozwiązań do każdego typu przęseł. Wszystkie dostępne elementy zostały wykonane z prefabrykowanego betonu najwyższej jakości, trwałego oraz odpornego na działanie czynników atmosferycznych. Nasze podmurówki charakteryzuje trwałość i stabilność, niezależnie od działania czynników zewnętrznych.

Automatyka do bram

Proponujemy Państwu automatykę do bram renomowanej austriackiej firmy Tousek. Poniżej mogą Państwo pobrać kartę katalogową w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Beton architektoniczny

Do budowy ogrodzeń można także wykorzystać bloczki betonowe. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala stworzyć ciekawe i funkcjonalne ogrodzenia. Bloczki są puste w środku, co gwarantuje łatwość montażu. Poszczególne bloczki, już na miejscu, wypełnia się zaprawą, a w niektórych przypadkach także zbrojeniem. Dla trwałości poddawane są także impregnacji, najlepiej zaraz po montażu. Specjalistyczny impregnat firmy Eksil dostępny jest w naszej ofercie.

  • Ogrodzenia panelowe, panele ogrodzeniowe, ogrodzenia metalowe Zawiercie i okolice
  • Ogrodzenia i bramy, najlepsze ceny w Zawierciu

Komentowanie jest wyłączone.