Ogrodzenia Będzin

Ogrodzenia Będzin

Najlepsze ceny i szeroki wybór ogrodzeń, bram i furtek – Będzin i okolice. Naszym Klientom gwarantujemy pełen zakres usług w zakresie doboru materiałów, przygotowania fundamentów, jak i montażu ogrodzenia i automatyki do bram. Nasze realizacje są solidne i wyjątkowe, gdyż pragniemy, by ogrodzenie stało się wizytówką Państwa domu.

  • Będzin - dziesiątki zrealizowanych inwestycji. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru systemów ogrodzeniowych
  • Pro Moderno - będzińskie bramy, furtki, nowoczesne ogrodzenia, furtki, szybkie terminy realizacji

Ogrodzenia aluminiowe

Wytwarzamy wyjątkowe ogrodzenia aluminiowe. Proponujemy płoty aluminiowe, bramy wjazdowe i furtki, czy też balustrady balkonowe i na tarasy. Instalacje aluminiowe cechuje lekkość i nierdzewność, a także trwałość. Jeśli poszukują Państwo nowoczesnego, świetnie komponującego się z otoczeniem ogrodzenia, to zapraszamy do kontaktu. Ogrodzenie można wykonać według własnego projektu. Zapewniamy pełną pomoc w zakresie znalezienia optymalnych rozwiązań technicznych.

Ogrodzenia metalowe

Przyjmujemy zlecenia na różnego rodzaju przęsła i kute ogrodzenia metalowe. Ogrodzenia metalowe charakteryzują się nie tylko nowoczesnością i funkcjonalnością, ale i możliwością nadania im indywidualnego charakteru. Dbamy o najwyższą jakość i wytrzymałość wykonanych realizacji, toteż ogrodzenia metalowe poddajemy ocynkowaniu oraz pokryciu farbą antykorozyjną, a następnie preparatem do metalu. Oferujemy szeroką gamę wzorów metalowych ogrodzeń kutych, ale przyjmujemy także zlecenia w oparciu o projekty indywidualne.

Ogrodzenia panelowe

Oferujemy szeroki wybór paneli ogrodzeniowych 2D i 3D. Są wykonane ze stali, pokryte powłokami cynku i farby proszkowej, co gwarantuje najwyższą jakość oraz wytrzymałość na czynniki zewnętrzne i korozję. Ogrodzenia panelowe cechuje trwałość i szeroki zakres zastosowania, m.in. przy działkach budowlanych lub przy obiektach sportowych. W przypadku ogrodzenia 2D doskonale wkomponowują się one w krajobraz dzięki solidnym, dyskretnym prętom, jak i bogatej gamie kolorystycznej. Ogrodzenia panelowe  3D cechują się szczególnie wysokim poziomem bezpieczeństwa, jak i dużą swobodą personalizacji projektu na potrzeby klienta.

Podmurówka systemowa

Ogromne atuty wykorzystania podmurówek systemowych w budowie ogrodzeń to łatwość montażu, jak i znaczne ograniczenie kosztów dzięki wyeliminowaniu szeregu prac związanych z przygotowaniem szalunków. Proponujemy bogatą gamę rozwiązań do każdego rodzaju przęseł. Wszystkie dostępne elementy wykonano z prefabrykowanego betonu najwyższej jakości, trwałego oraz wytrzymałego na działanie czynników zewnętrznych. Nasze podmurówki charakteryzuje stabilność i trwałość, niezależnie od działania czynników atmosferycznych.

Automatyka do bram

Oferujemy Państwu automatykę do bram renomowanej austriackiej firmy Tousek. Poniżej mogą Państwo pobrać kartę katalogową i uzyskać szczegółowe informacje.

Beton architektoniczny

Do budowy ogrodzenia można również wykorzystać bloczki betonowe. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala stworzyć ciekawe i funkcjonalne ogrodzenia. Bloczki są puste w środku, co pozwala na łatwy montaż. Poszczególne bloczki, już na miejscu, wypełnia się zaprawą, a w niekiedy także zbrojeniem. Dla zapewnienia trwałości poddawane są także impregnacji, optymalnie zaraz po montażu. Specjalistyczny impregnat firmy Eksil dostępny jest w naszym asortymencie.

  • Będzin - dziesiątki zrealizowanych inwestycji. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru systemów ogrodzeniowych
  • Dostarczamy nowoczesne ogrodzenia frontowe w Będzinie i okolicach,Oferujemy kompleksową obsługę wraz z montażem

Komentowanie jest wyłączone.